bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 8 października 2016
  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 969

Przedstawienie Banialuki w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół

Za nami:

W poniedziałek, 10 października o godzinie 11.00 na scenie Teatru Lalek Banialuka zaprezentowane zostanie znane bielskiej publiczności przedstawienie „Baśń o Rycerzu bez Konia” Marty Guśniowskiej w reżyserii Janusza Ryla-Krystianowskiego. Widowisko będzie transmitowane „na żywo” kodowanym sygnałem do sieci internetowej do uprawnionych szkół na terenie całego kraju w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla Szkół.

Baśń o Rycerzu bez Konia w iTeatrze · fot.


Baśń o Rycerzu bez Konia to dowcipne i wciągające widowisko familijne opowiadające przygody Rycerza bez konia i Konia bez rycerza, którzy szukają siebie nawzajem. Obok tytułowych bohaterów w przedstawieniu pojawią się uwięziona w wieży królewna, źli rozbójnicy, czarodziejka z magiczną kulą i straszny smok. Jednak w tej baśni wszystkie postaci i wydarzenia przedstawione są z przymrużeniem oka.
Wartka akcja, rozgrywana w planie żywym i lalkowym, znakomite kreacje aktorskie, pełen inwencji ruch sceniczny i dowcipne piosenki sprawiają, że przedstawienie zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych. Jest to zarazem opowieść z morałem, o tym, że marzenia się spełniają, jeżeli tylko nie przestajemy w nie wierzyć.

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mickiewicza 20

tel. 033 815 09 14
tel. 033 822 10 46
tel. 033 822 10 47
fax 033 815 09 14

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.