bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 12 października 2016
  • 16 października 2016
  • wyświetleń: 933

"Niedzielne bajeczki" ponownie w Sarnim Stoku

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na jesienną edycję akcji „Niedzielne bajeczki”. Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę, 16 października o godzinie 16.00. Będzie to przedstawienie pod tytułem „Gdy gasną światła”.

"Niedzielne bajeczki" ponownie w Sarnim Stoku


Tym razem poznamy małego Grzesia, który boi się ciemności i wraz z małymi widzami będzie próbował pokonać swoje lęki. Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach, podczas których wykonywać będą z różnych materiałów swojego "strażnika strachu".

„Niedzielne Bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci. Podczas 10 spotkań zaplanowanych na drugie półrocze 2016 roku, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia bajek z morałami, rozwijające wyobraźnię oraz utrwalające dobre zachowania.

W ramach akcji przewidziano również konkurs, w którym do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Aby wziąć udział konkursie należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału 8 stycznia.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” drugiej edycji:
  • 13, 27 listopada
  • 4, 6, 18 grudnia
  • 8 stycznia - finał II edycji z nagrodą w postaci rodzinnej wycieczki.


Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok

Centrum Handlowe Sarni Stok

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sarni Stok 2

tel. 033 828 30 41
fax 033 828 30 42

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.