bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 17 marca 2017
  • 26 marca 2017
  • wyświetleń: 1315

Khroma, Moanaa i Forge of Clouds wystąpią w RudeBoy Club

Za nami:

Finowie z grupy Khroma ponownie odwiedzą Polskę w ramach europejskiej trasy promującej album "Stasis". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 marca w klubie RudeBoy. Wystąpią w sumie trzy zespoły: Khroma (Finlandia), Moanaa (Bielsko-Biała) i Forge of Clouds (Sosnowiec).

khroma
Finowie z grupy Khroma ponownie odwiedzą Polskę


"Stasis" to drugi longplay studyjny w dorobku kwintetu z Helsinek. Składający się z dziewięciu utworów materiał został wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez zespół, jego premiera miała miejsce niespełna rok temu.

Na koncercie w RudeBoy Finom będzie towarzyszyć Moanaa, jeden z najdłużej działających reprezentantów polskiego post-metalu. Po zagraniu koncertów na Dark Fest i Castle Party zespół zamknął się w studiu, by oszlifować do końca nową płytę - "Passage" ukazała się we wrześniu nakładem Arachnophobia Records.

Moanaa
Moanaa, jeden z najdłużej działających reprezentantów polskiego post-metalu


Jako support wystąpi sosnowiecki Forge of Clouds wracający do życia po kilku latach milczenia. Późną wiosną zaplanowana jest premiera trzeciego albumu, tym razem w całości po polsku.

Start o godzinie 19.00. Bilety do kupienia w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Bilety można nabyć przez stronę internetową Rudeboy Club w dziale KUP BILET, a także w stałych punktach przedsprzedaży i w klubie.

khroma


RudeBoy Klub Muzyczny

43-300 Bielsko-Biała
ul. 1 Maja 20

kom. 602 177 255

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.