bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2017
  • 11 maja 2017
  • wyświetleń: 1899

Wystawa malarstwa Czesławy Gewinner w Kubiszówce

Za nami:

Bohaterka wystawy znana jest bielszczanom głównie jako autorka obrazów przedstawiających kompozycje kwiatowe. Od 20 kwietnia jej obrazy będzie można oglądać w Galerii Na Piętrze bielskiego Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz.

Czesława Gewinner jest absolwentką Liceum Technik Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Po ukończeniu szkoły plastycznej zamieszkała na stałe w Bielsku-Białej. Artystka interesuje się przede wszystkim malarstwem olejnym oraz techniką akwarelową. Oprócz kwiatów maluje również pejzaże, martwe natury, a także tworzy portrety. Jest autorką 60 wystaw indywidualnych, kilkudziesięciu wystaw zbiorowych, pokonkursowych i plenerowych. Uczestniczyła w wystawach we Włoszech, Belgii i Rosji. Zdobyła szereg nagród i wyróżnień w konkursach malarskich, jej prace znajdują się w kolekcjach w kraju i za granicą.

W Galerii Na Piętrze bielskiego Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz będzie można podziwiać wystawę Czesławy Gewinner od 20 kwietnia do 14 maja.

Wystawa malarstwa Czesławy Gewinner w Kubiszówce

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.