bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 6 października 2017
  • wyświetleń: 3379

Pizzeria Bellissima obchodzi swoje 6-te urodziny!

Artykuł sponsorowany:

Uwaga - 7 października, tj. sobota pizzeria Bellissima obchodzi swoje 6-te urodziny! Z tej okazji pizzeria oferuje rabat 30% na średnie pizze (35 cm) ze specjalnego menu w lokalu i na wynos!

Co zrobić aby skorzystać z promocji?Po prostu przyjdź, wybierz średnią 35 cm pizzę ze specjalnego menu, które znajduje się poniżej (ceny w menu są już po obniżce) i ciesz się smakiem najlepszej pizzy! Do każdej pizzy otrzymasz jeden sos gratis!

Pizzeria Bellissima
Pizzeria Bellissima - specjalne menu urodzinowe


Promocja ze specjalnego menu obowiązuje tylko w lokalu lub przy odbiorze osobistym. NIE DOWOZIMY pizzy z tej oferty. Promocja nie uwzględnia opcji pizzy "pół na pół", a każda zamiana składnika jest dodatkowo płatna. Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami.

Pizzeria Bellissima - Bielsko-Biala, ul. Wodna 61a


Kilka słów o Pizzerii BellissimaPizzeria Bellissima powstała w październiku 2011 r. Od samego początku naszym celem jest bycie miejscem, gdzie można smacznie i niedrogo zjeść świeże oraz pyszne dania. W 2013r. nasza pizzeria wygrała konkurs "najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej" według czytelników Dziennika Zachodniego oraz wygraliśmy konkurs "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw".

Co Nas wyróznia?Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników. Wykaz alergenów znajduje się na ostatniej stronie w menu. Nasze dania są zawsze robione na bieżąco dlatego czas oczekiwania w lokalu wynosi ok. 20 min. Przy wzmożonym ruchu może się on wydłużyć. Oferujemy 34 rodzaje pizz od serowych przez mięsne, wegetariańskie,włoskie specjały kończąc na pizzach słodkich.

Jako jedyni serwujemy PIZZABURGERA oraz FRYTKI SZEFA z boczkiem i sosem serowym. Przynaszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci. Lokal oferuje dwie sale. Restauracyjną mogącą pomieścić 32 osoby z kącikiem dla dzieci i przewijakiem oraz salę dla palących z piłkarzykami mogącą pomieścić 12 osób. Przyjdź i sprawdź Nas już dziś bo pizza to nasza pasja!

Więcej informacji także na www.pizzabellissima.pl oraz www.facebook.com/pizzabellissima.

Pizzeria Bellissima43-300 Bielsko-Biała
ul. Wodna 61a
tel. 33 817 52 13
kom. 531 135 062
www.pizzabellissima.pl