bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 13 października 2017
  • wyświetleń: 4449

Gwiazdy show biznesu na 10. urodzinach SPA w Hotelu Kocierz

Artykuł sponsorowany:

Końcem września SPA w Hotelu Kocierz w Andrychowie obchodziło swoje 10. urodziny. Z tej okazji w obiekcie pojawiły się gwiazdy polskiego show biznesu: Grażyna Wolszczak, Paulina Holtz, Karolina Pilarczyk, Rafał Maserak oraz Ania Powierza.

10. urodziny SPA w Hotelu Kocierz - wrzesień 2017


Dzięki wyjątkowemu położeniu na wysokości 750 m n.p.m. czyste powietrze i piękne, górskie widoki zachęcały gości do spacerów po okolicy, a wyjątkowe pokoje nawiązujące klimatem do regionalnego stylu zapewniały przytulność i relaks oraz niezwykły klimat miejsca "z duszą". Tu, gdzie stoi dziś Kocierz Hotel & SPA, stał na przełęczy, od wieków zajazd. Zatrzymywali się w nim kupcy podróżujący szlakiem na Węgry. Jeszcze w początkach ubiegłego stulecia, stał tam budynek, pochodzący z końca XVIII wieku. Pełnił on rolę popularnego i zbawiennego przystanku dla kupców w dalekiej podróży. Niestety na początku minionego stulecia, na skutek tajemniczego pożaru zabytkowy, zajazd spłonął niemal doszczętnie. Ocalała tylko drewniana studnia.

W tym właśnie owianym legendą miejscu 14 stycznia 2006 roku Stanisław Sordyl - człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, otworzył Karczmę "Na Kocierzu", która dzięki swemu oryginalnemu, góralskiemu wnętrzu i doskonałej kuchni bardzo szybko zyskała sympatię i uznanie odwiedzających. Niespełna cztery miesiące później otwarto część hotelową, salę konferencyjno-balową oraz Villę Lamus. W Wigilię 2007 roku uruchomione zostało Centrum SPA, jedno z najwyżej położonych w Polsce, którego 10. urodziny świętowały gwiazdy i przyjaciele właścicieli obiektu.Zarówno goście urodzinowej imprezy, jak i klienci na co dzień mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, między innymi mikrodermabrazji diamentowej oraz zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających sylwetkę, które są specjalnością Hotelu & SPA w Kocierzu. Odnowa biologiczna proponuje masaże, ayurwedyjskie, relaksacyjne, z elementami Lomi-Lomi, ciepłymi kamieniami, gorącymi stemplami oraz ceremonie na ciało.

Goście, którzy przybyli na zaproszenie właścicieli, mieli możliwość absolutnego odprężenia zmęczonego ciała i umysłu, które przywrócił masaż na jedynym w południowej Polsce łóżku kwarcowym MLX QUARTZ. Leżąc na podgrzewanym piasku kwarcowym, które równomiernie rozprowadza ciepło po całym organizmie, w pełni mogły wrócić do doskonałego samopoczucia. Ponadto ich codzienne problemy mogły rozpłynąć się podczas masażu na łóżku wodnym Hydro Yet w kojącej atmosferze aromaterapii.

10. urodziny SPA w Hotelu Kocierz


Do dyspozycji gości był także basen, dwie sauny, jacuzzi oraz bicze wodne. Dużo przyjemności zaproszonym sprawił spacer po terenie obiektu, z którego rozpościerają się przepiękne widoki na Narodowy Park Krajobrazowy Beskidu Małego, pobliskie lasy i odległe doliny. Kocierz Hotel & SPA jest ewenementem także ze względu na atrakcje, takie jak park linowy czy jeden z najdłuższych zjazdów tyrolskich, przebiegający nad niezwykłym, naturalnym Aquaparkiem z piaszczystą plażą w stylu alpejskiego jeziora, boiskiem do siatkówki plażowej, zewnętrznymi oraz krytymi kortami do tenisa. Całość ośrodka usytuowana jest 750 m n.p.m., co pozwala na korzystanie z wyciągów narciarskich wraz z wypożyczalnią sprzętu narciarskiego.

- Tu jest wszystko, żeby świetnie wypocząć - cieszył się Rafał Maserak, tancerz z telewizyjnego show. - Nawet sala do tańca!

Góralska gościnność, rodzinna atmosfera panująca w Kocierz Hotel & SPA jest nie tylko od święta, choć tego dnia wyjątkowa atmosfera była wyraźnie odczuwalna. - To SPA jest wtopione w góry i klimat, spójne z hotelem, co wyróżnia to miejsce i jest to tak miłe, że zapewne wrócę tu - mówiła Grażyna Wolszczak.

10. urodziny SPA w Hotelu Kocierz


Na relacje i klimat między ludźmi zwróciła także uwagę Paulina Holtz. - Czuję, że pracownicy mają szacunek i zaufanie do swoich szefów, dzięki temu atmosfera jest niezwykła, rodzinna a dla właścicieli jest to kawałek życia - powiedziała aktorka.

- Kucharz natychmiast zrozumiał moje potrzeby - powiedziała Anna Powierza o szefie kuchni w Hotelu Kocierz & SPA. Aktorka bardzo uważa na swoją dietę od czasu, kiedy schudła kilka rozmiarów. - Nie jem mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, pszenicy a kucharze pięknie się do tego dopasowali i ugotowali dla mnie pyszne dania - dodała Karolina Pilarczyk, Mistrzyni Europy w drifcie.

10. urodziny SPA w Hotelu Kocierz


Hotel & SPA Kocierz został wielokrotnie doceniony m.in. przez jury konkursów: Teraz Polska, Diamenty Forbesa, nagrody Odysa Krakowskiej Izby Turystyki oraz Wydawnictwa "Pascal". - To jest magiczne miejsce - twierdziła Karolina Pilarczyk, kierowca motosportowy.

Zaletą Kocierz Hotel & SPA jest jego dogodne położenie - zaledwie 65 km od Krakowa, 75 km od Katowic, 15 km od Żywca czy też od Wadowic.

10. urodziny SPA w Hotelu Kocierz


Hotel & Spa Kocierzul. Beskidzka 206, Targanice
34-120 Andrychów

Recepcja
  • tel. +48 33 875 06 00
  • e-mail: hotel@kocierz.pl


www.kocierz.pl

Reklama