bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 19 października 2017
  • 10 listopada 2017
  • wyświetleń: 808

Rodzinne warsztaty instrumentalne „Poczujmy nasz rytm”

Za nami:

Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnych, rodzinnych warsztatach instrumentalnych „Poczujmy nasz rytm”.

Warsztaty będą okazją do poznania nietypowych instrumentów, takich jak: lira korbowa, afrykański balafon, chińska cytra guzheng, kalimby oraz ludowe instrumenty, które pochodzą z różnych krajów świata. Nie zabraknie też bębnów afrykańskich i różnorodnych perkusjonaliów. Uczestnicy warsztatów zostaną również zaproszeni do wspólnego, rodzinnego muzykowania. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania własnoręcznie, prostego instrumentu perkusyjnego, który uczestnicy zabiorą ze sobą do domu.

Zajęcia, które odbędą się 10 listopada o godzinie 16.30, poprowadzi Tomasz Drozdek (znany również jako T.ETNO), multiinstrumentalista, kolekcjoner nietypowych instrumentów, członek grupy teatralnej MUMIO i kilku zespołów muzycznych.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są w sekretariacie Kubiszówki, telefonicznie pod numerem: (33) 812-58-86 lub drogą mailową: kubiszowka@mdk.beskidy.pl. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Warsztaty są realizowane w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury Kultura Interwencje „Kultura więzi - więzi kultury”.

Rodzinne warsztaty instrumentalne „Poczujmy nasz r

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.