bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 19 października 2017
  • 21 października 2017
  • wyświetleń: 825

Foto-spacer: rodzinnie odkrywamy najpiękniejsze zakątki Starówki

Za nami:

W sobotę, 21 października zapraszamy na fotospacer, podczas którego bielska archeolog Dorota Kapska opowie o historii miasta. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak doszło do połączenia Bielska z Białą oraz jak przez wieki przebiegał proces przemiany miasta.

Spacer rozpocznie się o godzinie 10.00 pod siedzibą Kubiszówki. - Prosimy o wzięcie ze sobą aparatów fotograficznych. Będziemy fotografować bielską Starówkę i jej mieszkańców. Zachęcamy do wykonywania rodzinnych fotografii na tle najpiękniejszych zakątków naszego miasta. Wykonane zdjęcia pokażemy na wystawie fotograficznej, której wernisaż planowany jest na 10 listopada - zachęcają organizatorzy.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są w sekretariacie Kubiszówki, pod numerem: (33) 812-58-86 lub drogą mailową: kubiszowka@mdk.beskidy.pl. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Warsztaty są realizowane w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury Kultura Interwencje „Kultura więzi - więzi kultury”.

rodzinnie odkrywamy najpiękniejsze zakątki Starówk

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.