bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 listopada 2017
  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 2161

„W miłości sens” - relacja ze spotkania z poezją Renaty Morawskiej

W piątek, 24 listopada podczas wieczoru poetyckiego Renaty Morawskiej Kubiszówka wystawiła spektakl "W miłości sens". Scenariusz widowiska powstał na podstawie wierszy bohaterki wieczoru. Tekst, muzyka i taniec złożyły się na przepiękną opowieść o miłości, która motywuje nas do życia i pozwala podnieść się z największych porażek.

Spotkanie z poezją Renaty Morawskiej - 24.11.2017 · fot.


W spektaklu wyreżyserowanym przez Iwonę Kusak wystąpili instruktorzy oraz wychowankowie Kubiszówki: Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska, Krzysztof Majka, Agnieszka Bąk, Maja Marek, Katarzyna Gąsior, Katarzyna Skoczylas, Damian Wadas, Weronika Wojtyczka oraz Maja i Konrad Kucharscy. Autorami muzyki wykorzystanej w spektaklu oraz oprawy muzycznej byli Joanna Jatkowska, Mateusz Widomski i Krzysztof Dziergas. Prezentacje multimedialne do widowiska przygotował Łukasz Jatkowski. Autorki choreografii do prezentacji tanecznych grup Art Dance Senior oraz Enigma to: Elżbieta Barwicka-Picheta i Sabina Gwizdała. Elementem spektaklu były również improwizacje taneczne Magdaleny Jakubiec, Mai Marek oraz Damiana Wadasa.

W drugiej części spotkania Renata Morawska prezentowała swoje najnowsze utwory poetyckie. Wieczór zakończyły kuluarowe rozmowy o poezji i nie tylko!

BM / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.