bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 24 listopada 2017
  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 2215

Miasto ufunduje stypendia najzdolniejszym artystom i twórcom

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że trwa nabór do kolejnej edycji stypendiów Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki.

ratusz bielsko
Miasto ufunduje stypendia najzdolniejszym artystom i twórcom · fot.


Stypendia przyznawane są artystom i twórcom za szczególne działania artystyczne na rzecz naszego miasta oraz wybitnie uzdolnionym studentom uczelni wyższych i studiów podyplomowych. Wnioski stypendialne składać mogą osoby prywatne, instytucje, związki i stowarzyszenia do 30 listopada br. w Wydziale Kultury i Sztuki, pl. Ratuszowy 1.

Druki wniosków wraz z załącznikami są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (www.um.bielsko.pl) oraz w Wydziale Kultury i Sztuki, który udziela szczegółowych informacji na temat zasad przyznawania stypendiów (tel. 33/ 497 14 75).

30 listopada mija również termin zgłaszania kandydatur do Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki IKAR 2017. Umotywowane wnioski kierować należy na adres: Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej,pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.