bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 6 marca 2018
  • 18 marca 2018
  • wyświetleń: 3355

[KONKURS] Album "Miasto z górami" doceniony na przeglądzie książki

Konkurs:

Jury 26. Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej pod przewodnictwem prof. dr hab. Janusza Zdebskiego przyznało III miejsce albumowi "Miasto z górami. Bielsko-Biała i Beskidy" wydanego przez Wydawnictwo Buffi z Bielska-Białej.

bb i beskidy
Okładka albumu "Miasto z górami. Bielsko-Biała i Beskidy"


Przedmiotem oceny Jury była krajoznawcza zawartość publikacji oraz forma prezentacji walorów opisywanego terenu. W uzasadnieniu jury konkursu zaznaczyło, że "wyjątkowej urody album o mieście u stóp Beskidów jest starannie dopracowany edytorsko, prezentuje piękne zdjęcia o wysokich walorach artystycznych".

Drugie miejsce zdobył "Leksykon zabytków architektury Kresów północno-wschodnich", Magda i Mirek Osip-Pokrywka. Wydawnictwo Arkady, Warszawa 2017. Nagroda główną przyznano publikacji Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego "O tatrzańskich pocztówkach".

Wyróżnioną w 26. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej książkę można kupić w księgarni Klimczok, w Informacji Turystycznej miasta Bielska-Białej, a także w salonach Empik.

miasto z górami
Do wygrania dwa albumy "Miasto z górami. Bielsko-Biała i Beskidy" · fot.


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Buffi mamy do rozdania dwa egzemplarze albumu "Miasto z górami. Bielsko-Biała i Beskidy". Żeby wygrać książkę, należy w komentarzu pod artykułem poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Wtulone w malownicze Beskidy Bielsko-Biała to jedno z nielicznych w Europie miast posiadające w swych granicach administracyjnych szczyty górskie. Jest ich aż 17. Aby wygrać książkę, wymieć co najmniej 10!

Uwaga! Zaliczamy odpowiedzi tylko zalogowanych przez Facebooka internautów!

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.