Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 8 marca 2018
  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 1146

Down To The Heaven - koncert w RudeBoy Club

Za nami:

Bielski zespół Down To The Heaven, grający w klimatach metalcore electro, 31 marca w RudeBoy Club zagra koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną [level -1]. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 19.00. W roli supportu wystąpi metalcorowy The Fall of Ghost Face pochodzący z Czech.Cena biletów to 15 zł. w przedsprzedaży, a 20 zł w dniu koncertu. Można je nabyć w klubie, przez Internet w dziale „kub bilet” oraz w stałych punktach sprzedaży (tj. Salon Muzyczny Elpa oraz w CH Sarni Stok stoisko „Sarni Stok”).

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/141797453154300/

Down to the Heaven to zespół grający metal w klimatach metalcore electro. Grupa istnieje od grudnia 2013 roku i występowała na licznych koncertach, przeglądach oraz festiwalach dzieląc scenę z takimi zespołami jak Materia, Fractal Universe, Drown My Day czy Moanaa. Obecny skład uformował się początkiem 2016 roku. Styl zespołu cechuje się złożonymi i ciężkimi aranżacjami, połączonymi z dużą dozą melodyki, muzyką elektroniczną oraz scream'owym i rapowanym wokalem.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą długogrającą płytą zatytułowaną [level -1], na której znajdzie się 8 utworów. Premierę zaplanowano na 31 marca na koncercie w Rude Boy Club.

Down To The Heaven
Down To The Heaven · fot.


43-300 Bielsko-Biała
ul. 1 Maja 20

kom. 602 177 255

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA