bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 29 marca 2018
  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 876

Koncert Piosenki Francuskiej w SCK Best. Wystąpi Yan Zbiegiel

Za nami:

14 kwietnia w Spółdzielczym Centrum Kultury Best odbędzie się Koncert Piosenki Francuskiej. Wielkie przeboje kraju nad Sekwaną zaśpiewa Yan Zbiegiel.

koncert piosenki fracuskiej


Yan Zbiegiel to artysta związany z paryskim teatrem muzycznym "Essaion" oraz z krakowskim Teatrem Piosenki Francuskiej. Występuje na scenach Francji, Polski, Niemiec. Jest laureatem licznych nagród, m.in.: "Grand Prix de Colombe-Francja", nagroda "Bursztynowy Słowik" Sopot Festiwal.

"Paryżu kocham cię" to koncert teatralny, podczas którego wykonywane są wielkie przeboje francuskiej piosenki (Brel, Becaud, Reggiani, Serge Lama, Lara Fabian). 26 stycznia 2017 odbyła się polska premiera koncertu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Od tej pory koncert prezentowany był na wielu scenach w Polsce, Francji, Niemczech.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł. W dniu koncertu 40 zł. Bilety dostępne w kasie SCK Best, rezerwacja pod nr tel.: (33) 499 08 13/33.

Spółdzielcze Centrum Kultury Best

43-300 Bielsko-Biała
ul. Jutrzenki 18

tel. 33 4990813

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.