Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 11 czerwca 2018
  • 12 czerwca 2018
  • wyświetleń: 14943

Kolejny biznes Kamila Kosowskiego. Tym razem z Marciem Baszczyńskim

Przy ulicy Cechowej powstaje nowa lodziarnia w Bielsku-Białej. BajkoLody, bo tak będzie nazywał się kolejny słodki punkt na mapie naszego miasta, to kolejny biznes Kamila Kosowskiego w stolicy Podbeskidzia. Wspólnikiem byłego skrzydłowego reprezentacji Polski będzie jego dobry kolega z boiska - Marcin Baszczyński.

bajkolody
BajkoLody przy ulicy Cechowej 6 · fot.


- Po kilku tygodniach ciężkiej pracy, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w przyszłym tygodniu otwieramy dla Was miejsce absolutnie wyjątkowe - BajkoLody Bielsko-Biała przy ulicy Cechowej 6. Jesteśmy dumni, że nasz wspólny projekt zaczynamy od Waszego pięknego miasta, jakim bez wątpienia jest Bielsko Biała - mówią Kamil Kosowski i Marcin Baszczyński.

bajkolody
Marcin Baszczyński w trakcie ostatnich prac porządkowych · fot.


To kolejny biznes Kamila Kosowskiego w Bielsku-Białej. Pod koniec kwietnia 2018 roku były reprezentant biało-czerwonych otworzył w naszym mieście pączkarnię.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA