bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 27 czerwca 2018
  • 8 lipca 2018
  • wyświetleń: 6773

W hali pod Dębowcem powstanie olbrzymia makieta kolejowa

Za nami:

W dniach 6-8 lipca w Bielsku-Białej odbędzie się pokaz makiet kolejowych "Kolej w Miniaturze". To już czwarta edycja imprezy, która odbywa się w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego.Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Kolej w Miniaturze" to pokaz makiety modułowej wielkości TT w Bielsku-Białej. Tym razem będziemy gościć uczestników z makietami w skali 1:120 z następujących krajów: Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry.

Obok makiet kolejowych w hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem będzie można zobaczyć wystawę modeli kartonowych oraz zapoznać się z informacjami kampanii społecznej "Bezpieczny Przejazd". W sobotę przed halą zaprezentuje się także Mobilne Centrum Monitoringu Straży Ochrony Kolei.

Olbrzymia makieta kolejowa pod Dębowcem - 08.07.2017 · fot.


- Tradycyjnie będą mogli Państwo zobaczyć bardzo duży układ makiety międzynarodowej, na której ruch kolejowy odbywa się zgodnie z rozkładem jazdy. Specjalnie dla Państwa moc atrakcji i nowości - informują organizatorzy imprezy ze Śląskiej Grupy TT.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Godziny otwarcia wystawy w hali pod Dębowcem:
6 lipiec: 15:00 - 18:30
7 lipiec: 10:00 - 13:00 oraz 14:30 - 18:30
8 lipiec: 10:00 - 13:00

plakat

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.