bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 15 lutego 2018
  • 12 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2692

Miuosh, Chylińska, Czerwone Gitary i Kombii zagrają podczas Dni Pszczyny!

Coś dla młodych i tych nieco starszych. Tegorocznymi gwiazdami święta miasta będą: Miuosh, Agnieszka Chylińska, Czerwone Gitary i Kombii! Impreza tradycyjnie odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia.

Loading...


Koncert Miuosha i Agnieszki Chylińskiej zaplanowano na sobotę, 18 sierpnia.

Dzień później wystąpią Czerwone Gitary oraz znana z wielu przebojów grupa Kombii.

Wzorem ubiegłego roku na dużej scenie będą mieli okazję zaprezentować się również pszczyńscy artyści: Insekt, now, Koszau oraz Polska Grupa Rockowa.

- Sprawdziła się formuła, aby bardziej młodzieżowe i ciężkie dźwięki znalazły się w bloku sobotnim. Tak będzie i w tym roku. Niedziela jest zdecydowanie bardziej rodzinna, co potwierdza program tegorocznej imprezy. Pamiętajmy o tym, że w ciągu trzech dni na terenie miasta odbywa się kilkanaście imprez towarzyszących, w przygotowanie których angażują się działające na terenie gminy organizacje pozarządowe - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Mimo, że główna scena znajduje się na terenie parku pszczyńskiego, starówka również tętni życiem. Na małej scenie odbywają się mniejsze koncerty. Nie zabraknie Festiwalu Pszczyńskich Maszketów, który wpisał się na stałe do kalendarza. Przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich "warzą" najlepiej jak potrafią. Werdykt jury ogłaszany jest w niedzielę, na kilka godzin przed zakończeniem imprezy.

Konkurs na realizację imprezy wygrała firma Imprezownia - Woja Wojtczak Spółka Jawna.

Dni Pszczyny 2018

BM, new / bielsko.info, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.