Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 30 sierpnia 2018
  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1701

Lech Janerka wystąpi na pl. Bolka i Lolka. Ostatni koncert pod Sferą

Za nami:

W piątek 31 sierpnia czeka nas ostatni występ na Letniej Scenie Sfery, kończący 2-miesięczny festiwal koncertów. W Bielsku-Białej wstąpi gość specjalny wieczoru, Lech Janerka - znany muzyk rockowy, basista, wokalista, kompozytor oraz autor tekstów.

Artysta debiutował pod koniec lat 70., zakładając zespół Klaus Mitffoch, z którym nagrał legendarną płytę o tym samym tytule. Po odejściu z zespołu kontynuował działalność solową wydając 12 albumów. Janerka rzadko pojawia się w popularnych mediach. To indywidualista, jedna z najbardziej oryginalnych postaci polskiej sceny rockowej. Tworzy swój indywidualny styl czerpiąc w równej mierze z muzyki nowofalowej, post punka, reggae, postindustrialnej elektroniki czy wręcz klasycznego popu.

Koncert tradycyjnie odbędzie się na placu Bolka i Lolka obok Galerii Sfera II. Początek koncertu o godzinie 19.30. Wstęp wolny.

lech janerka


43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 033 498 70 00
fax 033 498 70 02

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA