Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 2 października 2018
  • wyświetleń: 2606

7. urodziny pizzerii Bellissima- rabat 30% na średnie pizze

Artykuł sponsorowany:

Uwaga - we wtorek, 2 października odbędą się siódme urodziny pizzerii Bellissima - pizzerii z osobnym monitorowanym pokojem zabaw dla dzieci! Z tej okazji Bellissima przygotowała rabat 30% na średnie pizze (35 cm) ze specjalnego menu w lokalu i na wynos!

pizzeria Bellissima


Co zrobić aby skorzystać z promocji?Po prostu przyjdź, wybierz średnią 35 cm pizzę ze specjalnego menu, które znajduje się poniżej (ceny w menu są już po obniżce) i ciesz się smakiem najlepszej pizzy z wyjątkowym rabatem.

pizzeria Bellissima


Promocja ze specjalnego menu obowiązuje tylko w lokalu lub przy odbiorze osobistym. NIE DOWOZIMY pizzy z tej oferty. Promocja nie uwzględnia opcji pizzy "pół na pół", a każda zamiana składnika jest dodatkowo płatna. Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami.

Kilka słów o Pizzerii BellissimaPizzeria Bellissima powstała w październiku 2011r. Od samego początku naszym celem jest bycie miejscem, gdzie można smacznie i niedrogo zjeść świeże oraz pyszne dania. W 2013r. nasza pizzeria wygrała konkurs „najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej” według czytelników Dziennika Zachodniego oraz wygraliśmy konkurs "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw".

Pizzeria Bellissima


Co Nas wyróżnia?Lokal oferuje dwie sale. Restauracyjną mogącą pomieścić 32 osoby oraz osobny monitorowany pokój dla dzieci. Przy naszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci.

Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników. Wykaz alergenów znajduje się na ostatniej stronie w menu. Nasze dania są zawsze robione na bieżąco dlatego czas oczekiwania w lokalu wynosi ok. 20 min. Przy wzmożonym ruchu może się on wydłużyć. Oferujemy 35 rodzai pizz od serowych przez mięsne, wegetariańskie, włoskie specjały kończąc na pizzach słodkich. Jako jedyni serwujemy PIZZABURGERA oraz FRYTKI SZEFA z boczkiem i sosem serowym.

Przyjdź i sprawdź Nas już dziś bo pizza to nasza pasja!Więcej informacji także na www.pizzabellissima.pl oraz www.facebook.com/pizzabellissima

Pizzeria Bellissima

]