Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 4 grudnia 2018
  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1548

Wyjątkowy Sylwester w Folvarku u Klimosza

Restauracja i dom weselny Folvark Klimosz znajduje się w malowniczej, położonej wśród pól, miejscowości Pogwizdów, zlokalizowanej na Śląsku Cieszyńskim, pomiędzy Cieszynem i Jastrzębiem Zdrój. Miejscowość leży tuż przy granicy z Czechami, która przebiega wzdłuż pobliskiej rzeki Olzy.

Obecna restauracja i dom weselny Folvark Klimosz powstał w wyniku odrestaurowania XIX-wiecznego folwarku, zwanego przez okolicznych mieszkańców Folwarczkiem. Nazwa nie jest jedynym, co nawiązuje do tradycji tego miejsca. Elementy architektury dawnego budynku zostały w możliwie jak największym zakresie zachowane, szczególnie w sali restauracji / pubu Argentino, oddając wyjątkowy klimat tego miejsca.

Dzięki udanemu mariażowi współczesnej funkcjonalności z zakorzenioną głęboko tradycją, nasi goście mogą poczuć się wyjątkowo. Naszą misją jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi, aby każda impreza firmowa lub okolicznościowa zorganizowana w Folvarku - wesele, komunia, studniówka, urodziny - pozostała w pamięci naszych gości na długo.

Folvark u Klimosza


REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA