Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 7 grudnia 2018
  • wyświetleń: 808

Podsumowano V edycję konkursu plastycznego "Aniołek na Święta"

5 grudnia w Domu Kultury w Olszówce odbyło się uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie dyplomów i nagród w V edycji konkursu plastycznego „Aniołek na Święta”, na które tłumnie przybyli wszyscy laureaci. Konkurs organizowany jest przez Dom Kultury w Olszówce i Radę Osiedla w Mikuszowicach Śląskich, a jego celem jest wykonanie niepowtarzalnej wizji Anioła w dowolnej technice.

Podsumowano V edycję konkursu plastycznego "Aniołek na Święta" - 5.12.2018 · fot.


Na konkurs plastyczny pt. "Aniołek na Święta" wpłynęło ponad 355 prac, które zostały wykonane w technikach zarówno tradycyjnych takich jak: rysunek, malarstwo, witraż, kolaż, masy plastyczne, ceramika, stojące formy przestrzenne czy też technikach kombinowanych.

Jury oceniło prace w 5 kategoriach wiekowych, gdzie łącznie nagrodzono 41 osób oraz przyznano wyróżnienie za pracę zbiorową. - Prace najmłodszych uczestników konkursu charakteryzują się "świeżością spojrzenia'', są kolorowe, rysowane i malowane z dużą swobodą i fantazją. Pozostałe - indywidualnym potraktowaniem postaci, który wynika z zastosowania i łączenia wielu technik plastycznych. Bardzo cieszy nas aktywność nie tylko, dzieci ale również osób dorosłych, które coraz częściej biorą udział w naszych konkursach - piszą organizatorzy.

Nagrody rzeczowe, dyplomy oraz poczęstunek ufundowali Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich i Miejski Dom Kultury Dom Kultury w Olszówce.

Laureaci V edycji konkursu plastycznego ANIOŁEK NA ŚWIĘTA

BM / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Olszówce

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA