Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4242

[WIDEO] Najnowszy teledysk bielskiego zespołu. Kręcili na dworcu

Bielski zespół "Pociąg Rock’n’roll" przedstawił teledysk do singla zapowiadającego debiutancki album zespołu "Wsiadaj z Nami". Premiera płyty odbędzie się 28 grudnia w Metrum Jazz Clubie.Teledysk został nagrany 1 sierpnia w trakcie podróży specjalnym pociągiem na "Pol'and'Rock Festival 2018". Na klipie można dostrzec ujęcia zrealizowane na dworcach kolejowych Bielsku-Białej oraz Katowicach, a także sceny z wnętrza pociągu.

- Olbrzymie podziękowania do wszystkich, którzy podróżowali z nami tym pociągiem, za wspólną zabawę i niezapomniane wspomnienia - poinformował zespół.

Zespół "Pociąg Rock’n’roll" powstał we wrześniu 2013 roku w Bielsku-Białej. Zarówno muzyka, teksty utworów jak i sama nazwa zespołu, są z przymrużeniem oka, lecz wbrew pozorom mają głębszy sens i mówią o rzeczach ważnych, dotykając problemów codzienności.

Skład zespołu:
Kinga Kruczek - wokal
Zbigniew Kruczek - wokal
Konrad Nycz - gitara
Tomasz Lenartowicz - gitara
Mateusz Biernat - saksofon
Krzysztof Duraj - trąbka
Leszek Pochopień - gitara basowa
Tomasz Brańka - perkusja

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.