Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 2 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1285

Indywidualna nagroda aktorska dla Radosława Sadowskiego z Banialuki

Radosław Sadowski, aktor Teatru Lalek Banialuka, otrzymał Indywidualną nagrodę aktorską za rolę Zajączka w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka!” podczas Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA 2019 w Rzeszowie. Była to jedyna nagroda aktorska przyznana podczas tego festiwalu.

Indywidualna nagroda aktorska dla Radosława Sadows
Radosław Sadowski, aktor Teatru Lalek Banialuka, otrzymał Indywidualną nagrodę aktorską za rolę Zajączka w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka!” · fot.


Przedstawienie „Smacznego proszę, Wilka!” Marty Guśniowskiej w reżyserii autorki, zostało zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach i całych rodzinach. Mały, zagubiony Zajączek, wędrując po lesie w poszukiwaniu taty naiwnie wkroczył do chatki Wilka. Wilk ten właśnie chciał pożegnać się z życiem i chyba tylko dlatego, wbrew własnej naturze i pradawnym instynktom, zamiast bez namysłu schrupać Zajączka postanowił się nim zaopiekować. Ten zaskakujący zwrot akcji dał początek niezwykłej podróży i niecodziennej przyjaźni.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mickiewicza 20

tel. 033 815 09 14
tel. 033 822 10 46
tel. 033 822 10 47
fax 033 815 09 14

BM / bielsko.info, źródło: Teatr Lalek Banialuka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.