Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 13 czerwca 2019
  • wyświetleń: 895

Sukcesy młodych bielszczanek na międzynarodowym festiwalu

Zespół "Tęczowe Nutki" z Domu Kultury w Kamienicy oraz Ewelina Strządała z Domu Kultury w Komorowicach otrzymały nagrody na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

konin
fot.


"Brązowe Aplauzy" przypadły bielskim tancerkom "Tęczowych Nutek" prowadzonym przez trenerski tercet: Alicja Paleta, Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim - za etiudę taneczną oraz za inscenizację taneczną w kategorii wiekowej do lat dwunastu (jazz, modern, contemporary, balet).

Najmłodsza uczestniczka festiwalu, czteroletnia Ewelina Strządała, która ćwiczy w Domu Kultury w Komorowicach Krakowskich pod instruktorskim okiem Barbary Marcinkiewicz, dostała "Aplauz Uśmiechu" za wykonanie piosenki "Zuzia lalka nieduża", zdobywając serca jurorów i licznie zgromadzonej publiczności.

konin
Ewelina Strządała · fot.


Festiwalowe zmagania obejmowały aż 123 prezentacje sceniczne, dlatego sukces dziewcząt z placówek Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej szczególnie cieszy, a gratulacje należą się młodziutkim artystkom i ich instruktorkom.
undefined

43-300 Bielsko-Biała
ul. 1 Maja 12

tel. (33) 829 76 50
fax (33) 812 23 88

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.