Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 20 października 2019
  • 30 października 2019
  • wyświetleń: 1426

Charytatywny koncert "Oczy Etiopii" w BCK. Wystąpi Magda Anioł

Za nami:

W środę, 30 października o godzinie 18.00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny „Oczy Etiopii”. Wystąpi Magda Anioł z zespołem i zaprezentuje nowy, imponujący projekt muzyczno-sceniczny „Odmawiam”.

Organizatorami koncertu są Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Stowarzyszenie „Akademia Nie z Tej Ziemi”. Wydarzenie objęli patronatem honorowym Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski oraz Biskup Diecezji Bielsko-Żywieckiej Roman Pindel.

Koncert ma charakter charytatywny. Uzyskane ze sprzedaży biletów środki i inne darowizny celowe zostaną przekazane na leczenie operacyjne chorób oczu ubogich mieszkańców Etiopii.

Akcja „Oczy Etiopii”, prowadzona od 10 lat przez bielszczan - Państwa Bożenę i Stanisława Kotlarczyków - pozwoliła przywrócić wzrok ponad 3 tysiącom pacjentów. Władze Miasta Bielska-Białej postanowiły wesprzeć materialnie organizację koncertu, w związku z tym dochód zostanie w całości przeznaczony na wsparcie akcji. W tym roku planowany jest zakup specjalistycznego mikroskopu do wykonywania operacji oczu.

- Zapraszamy do włączenia się w ideę wsparcia finansowego akcji „Oczy Etiopii” oraz serdecznie zapraszamy na koncert - zachęcają organizatorzy.

Wpłaty można dokonać na numer konta Caritas: Bank Pekao 47 1240 1170 1111 0010 6323 0610 z dopiskiem „Etiopia”. Bilety cegiełki o wartości 40 zł dostępne będą w Bielskim Centrum Kultury i biurze Caritas.

Charytatywny koncert "Oczy Etiopii" w BCK. Wystąpi

BM / bielsko.info, źródło: Caritas Bielsko

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.