Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 10 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1265

Konferencja promująca ideę zdrowego odżywiania w Szpitalu Wojewódzkim

„Jestem tym, co jem” - Szpital Wojewódzki zaprasza na konferencję promującą ideę zdrowego odżywiania. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia. Adresowane jest do mieszkańców Bielska-Białej i okolic, w szczególności studentów Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zaproszeni są również pracownicy szpitala.

Podczas trwającej trzy godziny konferencji, która rozpocznie się o godzinie 9.00 w sali na poziomie - 1, zaplanowano trzy wykłady. Z mieszkańcami miasta i okolic spotka się dr Anna Brończyk-Puzoń, dietetyk i konsultant żywieniowy, specjalizujący się w stosowaniu odpowiednich kuracji dla osób cierpiących na otyłość prostą i wtórną. Specjalistka wygłosi dwa referaty.

O tym jak ważny jest balans między zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną oraz świadomością opowie Marek Zaremba, założyciel Akademii Zdrowia i Dietoterapii „Gotuj zdrowo!”. W książce „Jaglany detoks” opisał metodę oczyszczenia organizmu, przy jednoczesnym zrezygnowaniu z głodówek. Autor podpowiada jak usunąć z organizmu toksyny, będąc jednocześnie sytym i w dobrym nastroju.

W swoich publikacjach Marek Zaremba łączy pasję do gotowania z wiedzą o tym, jak jedzenie wpływa na zdrowie człowieka. O zaletach odpowiedniej diety przekonał się sam, kiedy zachorował i potrzebował pomocy. Wyzdrowiał dzięki wyeliminowaniu z jadłospisu niektórych, szkodliwych dla organizmu produktów.

Prawidłowo zbilansowany jadłospis ważny jest w każdym wieku.

Konferencja promująca ideę zdrowego odżywiania w S

BM / bielsko.info, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.