Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 25 stycznia 2015
  • 6 lutego 2015
  • wyświetleń: 2448

Zobacz, jak tworzy się mural

Za nami:

Interesuje Cię technika tworzenia murali? Chcesz zobaczyć, jak robi to profesjonalista? Odwiedź w lutym Klubokawiarnię Aquarium!

Od 4 do 6 lutego na ścianie Klubokawiarni Aquarium Karina Czernek stworzy kolejny, szósty z kolei, kredowy mural, nawiązujący tematyką do obu jej wystaw. Artystka będzie go realizowała na oczach widzów i gości kawiarni.

Z kolei od 6 lutego do 12 marca odbywać się będzie mała wystawa obrazów artystki prezentowana w Klubokawiarni Aquarium zatytułowana „Ukryte zwierzaki”. Obrazy te są jednocześnie ilustracjami do autorskiej książki dla dzieci pt.: „Ukryte zwierzaki”, nad którą Karina Czernek pracuje od kilkunastu miesięcy. Artystka tworzy obrazy specjalną techniką własną: na wzorzystych tkaninach przemysłowych wyszukuje formy zwierząt, które wyłania z tła, tworząc ich bajkowe portrety. Cała książka będzie robiła wrażenie patchworku składającego się z pozszywanych ilustracji. Artystka do każdej ilustracji tworzy krótki tekst o danym zwierzęciu - nieco abstrakcyjny, z elementami rymu, zabawy i zagadki.

43-300 Bielsko-Biała
ul. 3 Maja 11

tel. 033 812 58 61

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.