Ogoszenia Bielsko-Biaa Ogoszenia Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 11 września 2015
  • 13 września 2015
  • wyświetleń: 1071

Spacer szlakiem bielskich murali

Za nami:

„oBBraz miasta #2" to druga edycja projektu, dzięki któremu w przestrzeni miejskiej Bielska-Białej powstają
wielkie realizacje malarskie - murale. Podczas niedzielnego spaceru miłośnicy street artu będą mogli obejrzeć murale na terenie naszego miasta.

mural
Mural na kamienicy przy ulicy Sobieskiego · fot.


Dotychczas w 2014 roku zaproszeni artyści zrealizowali na ścianach bielskich kamienic i murze oporowym trzy dzieła: „Pasterza", „Sowę" i „Sztukę dla lepszego życia". Podczas tegorocznej edycji miejska, "uliczna" galeria powiększyła się o trzy nowe murale: koronkę NeSpoon, "Frasunek" Marcina Malika Malickiego oraz "Kozicę" Ilony Krieser.

W trakcie spaceru, który odbędzie się w niedzielę, 13 września w godzinach 15.00-16.30, miłośnicy street artu będą mogli obejrzeć murale wykonane w obu edycjach projektu "oBBraz miasta" oraz kilka innych istniejących w przestrzeni Bielska-Białej. Zainteresowanych szlakiem bielskich murali poprowadzi i o nich opowie kuratorka projektu "oBBraz miasta" - Justyna Łabądź. Wydarzenie bezpłatne.

Projekt „oBBraz miasta" jest współfinansowany z budżetu Gminy Bielsko-Biała.

43-300 Bielsko-Biała
ul. 3 Maja 11

tel. 033 812 58 61

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.